the big photo show

Op zoek naar unieke fotokunst voor aan de muur? Walls is een galerie van 150 m² in het centrum van Amsterdam, om de hoek bij het Spiegelkwartier. De galerie is opgericht in 2002, waarna het in 2010 werd overgenomen door de huidige eigenaresse Marloes van Vugt.

De galerie organiseert 6 tot 8 keer per jaar een expositie; een dynamische mix van hedendaagse kunst. Van 26 januari tot 6 maart heeft Walls “The Big Photo Show”, werk van 4 fotografen, Denise Boomkens, Elmar Krops, Sander Dekker en Nadia Lee wordt geëxposeerd en verkocht.

the big photo show
the big photo show

Onze meest recente berichten

Een warmtepomp in combinatie met een lage temperatuur vloerverwarming en een houten vloer is duurzaam, energiezuinig en goed om op je energierekening te besparen.

Warmtepomp combineren met vloerverwarming en een houten vloer?

Wil je jouw woning duurzaam verwarmen? Overweeg dan eens een warmtepomp in

Lamelparket-schuren

Lamelparket laten schuren

Is de kleur van je lamelparketvloer niet meer naar wens? Of zitten

Vloerverwarming biedt veel voordelen waaronder meer wooncomfort

Dit zijn de voordelen van vloerverwarming

Vloerverwarming wordt steeds vaker toegepast, zowel in nieuwbouw als in bestaande bouw.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}