Onico
Het interieur van deze bos-achtige schoonheidssalon genaamd Onico in Osaka (Japan), is ontworpen door de Japanse architect Ryo Isobe.

Ryo maakte voor dit ontwerp gebruik van berkenbomen die hij heeft ingeklemd tussen de vloer en het plafond. De architect stelde zich de ruimte voor als een bos vol met zelf ontworpen, antieke voorwerpen en andere bezienswaardigheden waaronder een opgezette uil.

“Onze klant houdt van klussen (DIY) en ontwerpt veel voorwerpen en meubels zelf. Dus hebben we de schoonheidssalon ontworpen als een speurtocht door het bos.” aldus Isobe. Je zou er zelf bijna een berkenbos voor omkappen om zo’n speurtocht in je woonkamer te maken, wij zijn fan.

www.ryoisobe.com

Onico
Onico

 

Onico
Onico



 

Onze meest recente berichten

Een warmtepomp in combinatie met een lage temperatuur vloerverwarming en een houten vloer is duurzaam, energiezuinig en goed om op je energierekening te besparen.

Warmtepomp combineren met vloerverwarming en een houten vloer?

Wil je jouw woning duurzaam verwarmen? Overweeg dan eens een warmtepomp in

Lamelparket-schuren

Lamelparket laten schuren

Is de kleur van je lamelparketvloer niet meer naar wens? Of zitten

Vloerverwarming biedt veel voordelen waaronder meer wooncomfort

Dit zijn de voordelen van vloerverwarming

Vloerverwarming wordt steeds vaker toegepast, zowel in nieuwbouw als in bestaande bouw.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}