Utrecht is een toplocatie rijker. In het voormalige DE café vind je nu concept store Hutspot.
Het van oorsprong Amsterdamse concept Hutspot bestaat uit een winkel, een café en lunchroom maar ook een expositieruimte. Jong ontwerptalent, kunstenaars en andere creatieve ondernemers kunnen terecht bij Hutspot.
Na een goede verbouwing is het voormalige DE café-pand omgetoverd tot lichte, superstrakke zaak. Je shopt er stoere kleding (voor de man en de vrouw), accessoires, spul voor in huis, boeken, tassen, kunst en ga zo maar door. Naast grote gevestigde merken, wordt er ook van alles van beginnende, minder bekende ontwerpers verkocht.
En wat maakt Hutspot zo’n fijne plek? Je kunt er niet alleen winkelen maar ook rustig zitten werken, een kop koffie drinken, een krantje of een tijdschrift lezen, lunchen of in de avond – als de winkel dicht is – lekker hangen aan de bar. Het pand is superstrak en licht. De winkel is inmiddels open en op donderdag 19 november is er een openingsfeestje en iedereen is welkom!